Iwona-Kubis

Rozwój Finansowy, Coaching i Szkolenia w nowatorskim stylu

KIM JESTEM?

Iwona Kubis

Jestem coachem, psychoterapeutą i trenerem z ponad 30-letnim doświadczeniem biznesowym. Posiadam również rozległe doświadczenie w doradztwie indywidualnym i coachingu osobistym.

Co robię?

Szkoleniami i doradztwem zajmuję się od 17 lat i łącznie poprowadziłam ponad 50 000 godzin coachingu, doradztwa, szkoleń i terapii, pracując zarówno z grupami, jak również przeprowadzając sesje indywidualne dla kadry menedżerskiej.

Techniki pracy

W prowadzonych zajęciach z sukcesem łączę doświadczenia zebrane przez lata z wielu obszarów: zarządzania zespołami i sprzedażą, sprzedaży własnej, pracy trenerskiej i psychologii.

Obszary działania

Od wielu lat zajmuję się pracą z ludźmi w zakresie doradztwa, szkoleń, zarządzania, motywowania, budowania zespołów, znam, rozumiem i „czuję” procesy sprzedażowe - tu ogromnie przydaje się rozległe doświadczenie psychologiczno- psychoterapeutyczne i wiedza o emocjach.

WIEDZA

Posiadam unikalne umiejętności oraz nieszablonowe i efektywne metody pracy

DOŚWIADCZENIE

Mam za sobą ponad 50 000 godzin pracy coachingowo-terapeutycznej, 19 lat praktyki szkoleniowej i setki zadowolonych klientów

PROFESJONALIZM

Cechuje mnie fachowe oraz kompetentne podejście do klienta, jego problemów i potencjalnych rozwiązań

DOBRY STYL ŻYCIA

Problemy?

Nie jesteś zadowolony z tego co Cię spotyka, czujesz, że coś ciekawego Cię w życiu omija, chcesz mieć lepszą pracę, lepszy związek, czuć, że żyjesz Pełnią Życia, być bardziej szczęśliwą osobą? Uważasz, że nie realizujesz w pełni posiadanego przez siebie potencjału? Wiesz, że móglbyś dać z siebie jeszcze więcej, a także otrzymać jeszcze więcej od życia? Pragniesz zmian, ale nie wiesz co zrobić?

Rozwiązanie!

Mogę Ci pomóc osiągnąć wszystko, czego pragniesz. Żyj w DOBRYM STYLU. Zainwestuj w Dobry Styl Życia. Twój Dobry Styl Życia to również Twoja Dieta, Dzienny Rytm Aktywności. Zadbaj o Swoje Ciało i Swój Umysł, aby żyć lepiej i efektywniej! Wybierz najlepszą dla Ciebie formę – konsultacje, sesje indywidualne, kursy. Zacznij wprowadzać zmiany już dzisiaj w oparciu o moje autorskie metody pracy.

ROZWÓJ FINANSOWY

Jeżeli potrzebujesz doradztwa lub rozwiązań w obszarze związanym z Twoim rozwojem finansowym - to dobrze trafiłeś.

Iwona-Kubis-Szkolenia

OBSZARY ROZWOJU FINANSOWEGO

Wsparcie psychologiczne

Dowiedz się jak skutecznie i trwale poradzić sobie ze stresem związanym z posiadaniem długów oraz koniecznością ich regulowania, naucz się efektywnie i mądrze gospodarować własnymi finansami oraz zdobądź wiedzę, jak poradzić sobie ze spłatą cyklicznych zobowiązań, aby jednocześnie móc pozwolić sobie na realizację własnych pragnień oraz marzeń.

Doradztwo finansowe

Dowiedz się, jak bezstresowo i mądrze zarządzać posiadanym już KREDYTEM, jak bezpiecznie zaciągnąć zobowiązania, jak odzyskać należne ODSZKODOWANIA. Jeśli chcesz oswoić swoje zobowiązania finansowe, zarządzać posiadanym kapitałem oraz podzielić się doświadczeniami – zapraszamy do grupy i społeczności: facebook-icon

TEMATY ZAJĘĆ

Jak poprawić swoją asertywność?

W trakcie tej sesji poznasz najskuteczniejsze techniki, które umożliwią Ci trwale zwiększyć twój poziom asertywności

Cena: 180 zł

Bądź kreatywny: Wykreuj samego siebie

Podczas spotkania otrzymasz liczne i sprawdzone narzędzia, dzięki którym znacząco zwiększysz poziom swojej kreatywności i pomysłowości

Cena: 200 zł

Sztuka dobrego porozumiewania się

Podczas zajęć połozymy nacisk na rozwijanie i pogłębianie Twoich zdolności komunikacyjnych, zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej

Cena: 220 zł

DORADZTWO I COACHING

Doradztwo partnerskie i rodzinne

Pomagam w rozwiązaniu problemów w związkach partnerskich, takich jak kłopoty z porozumieniem, zazdrość, nierówny podział zadań i obowiązków, poczucie bycia wykorzystywanym, poczucie winy, poczucie krzywdy – u jednego lub obojga partnerów.

Doradztwo rodzinne

Zawiera w sobie pomoc w problemach wzajemnej komunikacji, wsparcia, jak również pomocy w sytuacjach, kiedy jedna lub więcej osób w rodzinie cierpi z powodu zaburzenia, choroby, poważnego problemu, a wraz z taką osobą „choruje” cala rodzina.

Coaching indywidualny

Skuteczny i mądry coaching to taki subtelny wpływ na klienta, który pozwala rozwijać mu się we własnym tempie i wedle własnych potrzeb. Coach może nauczyć cię skutecznych technik, które wykorzystasz w różnych obszarach swojego życia.

Coaching kariery

Pozwala nadać rozmach Twojej karierze zawodowej, podnosi motywację do pracy, umożliwia znalezienie najlepszych dla Ciebie obszarów zawodowych, odkrywa Twój potencjał, pozwala rozwinąć nieujawnione i niewykorzystane do tej pory kompetencje.

COACH

Coach to osoba towarzysząca Ci w Twoim rozwoju. Coach jest obecny, wspiera, ale nie mówi Ci, co masz robić, nie naciska, zadaje pytania, pokazuje alternatywy i pomaga Tobie samemu dokonać wyboru.

Iwona-Kubis-Szkolenia

PROGRAMY COACHINGOWE

PAKIET STANDARD

PIERWSZA SESJA CAŁKOWICIE ZA DARMO

 • 950 ZŁ
 • 5 SESJI COACHINGOWYCH
 • INDYWIDUALNY PLAN DZIAŁANIA
 • WSPARCIE TERAPEUTYCZNE
 • DIAGNOZA PROBLEMÓW
SZCZEGÓŁY

PAKIET PREMIUM

LIFE FLOW COACHING

 • 1300 ZŁ
 • 7 SESJI COACHINGOWYCH
 • ZAWARTOŚĆ PAKIETU KOMFORT
 • SESJA RODZINNA/PARTNERSKA
 • WSTĘP NA DOWOLNY WARSZTAT
SZCZEGÓŁY

PAKIET KOMFORT

KOMPLET EBOOKÓW GRATIS

 • 1100 ZŁ
 • 6 SESJI COACHINGOWYCH
 • 10% ZNIŻKI NA INNE USŁUGI
 • COACHING KARIERY
 • TECHNIKI REKRUTACYJNE
SZCZEGÓŁY

CO O MNIE MÓWIĄ

Piotr Tuzikiewicz Prezes Zarządu, Focus Training Center

Iwona to bardzo kompetentny i rzeczowy trener, który w pełni korzysta ze swojego bogatego doświadczenia. W prowadzonych szkoleniach wykorzystuje zarówno znane metody, jak również często urozmaica swoje warsztaty autorskimi rozwiązaniami. Ponadto z niezwykłą łatwością wchodzi w interakcje z uczestnikami, dopasowując formę szkolenia do ich potrzeb.

Ewa Drapińska Właścicielka, Ewa Pilates

Iwona pomogła mi uświadomić sobie, jak wiele nieodkrytych pasji, marzeń i celów mam do zrealizowania, ale co najważniejsze, urealniła je. Wszczepiła wiarę w to, że to zrobię! Pomogła mi odkryć moją siłę! To właśnie Twoja nieoceniona inspiracja i motywacja pomogły mi zrozumieć, że chcieć, to móc. Móc to działać. Działać z pasją to czuć satysfakcję z rezultatów. Czuć radość - to dzielić się nią z innymi.

Iwona Rodzoch Dyrektor Pionu Operacji, BNP Paribas Cardif

Iwona, współpracując z naszym działem i realizując sesje choachingowe dla pracowników Call Center dała się poznać jako osoba rzetelna, w pełni profesjonalna, która oferuje autorskie oraz innowacyjne, lecz przy tym sprawdzone merytorycznie podejście. Ponadto potrafi bardzo skutecznie i sprawnie zbudować dobre relacje z uczestnikami zajęć.

PSYCHOTERAPIA

Terapia uzależnień

Jeżeli cierpisz z powodu uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, pracy, internetu, hazardu, zakupów, seksu – proponuję zajęcia i sesje indywidualne dla Ciebie i Twoich Bliskich - osób współuzależnionych.

Terapia partnerska

Jeśli nie radzisz sobie w swoim obecnym związku, pragniesz zmian, ale nie wiesz, w jaki sposób ich dokonać - skorzystaj z terapii partnerskiej, w trakcie pokaże Tobie, jak poprawić kontakty z bliską osobą. Terapia ta pozwoli Ci ponadto nauczyć się komunikacji relacyjnej, czerpać radość z bycia razem w partnerskim, harmonijnym związku..

Inne Terapie

Jeżeli jesteś osoba cierpiącą na zespół stresu pourazowego, jeśli uczestniczyłeś albo też byłeś świadkiem wypadku lub doświadczyłeś utraty bliskiej osoby w wypadku – zapraszam Cię do współpracy terapeutycznej. Jeżeli Twoim problemem są zaburzenia odżywiania – zapraszam na coaching dietetyczny.

Współuzależnieni

O ile uzależnieniem nazywamy chorobą, to wspóluzależnienie jest dysfunkcjonalnym zachowaniem, przystosowaniem do sytuacji (rodzinne, partnerskiej), która jest nieprawidłowa.

Jak rozpoznać współuzależnienie?

Objawy występujące u osób współuzależnionych tj. partnerów osób uzależnionych od alkoholu, leków, narkotyków, hazardu, Internetu, pracy etc, są równie poważne i zdecydowanie wymagają psychoterapii. Jeśli cierpisz, bo żyjesz z osobą uzależnioną – zgłoś się na kompleksową psychoterapię! Pomoc dotyczy również dzieci osób uzależnionych.

Techniki pracy

W psychoterapii opieram się głównie na nurcie behawioralno- poznawczym, łączę jednak kilka znanych mi, jak również autorskich technik pozwalających wprowadzić i utrwalić zmianę na lepsze – i w opinii moich pacjentów – robię to dobrze i skutecznie. Wykorzystuję także wiedzę nabytą w trakcie wielogodzinnych konsultacji i sesji coachingowych.

SZKOLENIA

Szkolenie to takie spotkanie grupowe, na którym nie dość że przyjemnie spędzasz czas, to jeszcze zdobywasz nowe, bardzo przydatne umiejętności, które możesz z powodzeniem wykorzystywać w różnych obszarach swojego życia.

Iwona-Kubis-Szkolenia

Nieszablonowe podejście

Ja i moi współpracownicy każde zamówienie traktujemy wyjątkowo. Każdy projekt przygotowywany jest staranne a zarazem sprawnie (klient szybko dostaje informacje). Nie „szyjemy szkoleń na miarę”, ponieważ to obiegowe określenie budzi obecnie więcej niechęci niż zainteresowania. Zachęcamy klienta do bycia Współautorem, bo to Jego potrzeby i jego oczekiwania będzie zaspokajać Projekt Szkoleniowy. 

Projekt dla Klienta

Projekt dla Klienta to Projekt Klienta. Jest dopasowany do potrzeb firmy (to oczywiste) oraz jej pozycji rynkowej (to potrzebne), sytuacji ogólnej w gospodarce branży (to wskazane), z względnieniem polityki wewnętrznej przedsiębiorstwa, misji, wizji, składu osobowego grupy uczestników oraz innych kluczowych czynników oraz nietypowych oczekiwań.

Metody

Tak zwana forma warsztatowa pozwala nie tylko poznać, ale od razu przećwiczyć nowe umiejętności i narzędzia, aby po pierwsze stwierdzić, czy odpowiadają one uczestnikom, a następnie przetestować je w prawdziwym życiu i kontekście zawodowym. Aktywizujemy naszych uczestników, a oni aktywizują nas – dlatego dbamy o poziom naszych projektów, aby odpowiadały rosnącym potrzebom naszych klientów.

Efektywność

O efektywności szkoleń świadczy to, jak ludzie radzą sobie nie podczas samego szkolenia, ale po jego zakończeniu. Na życzenie Klienta monitorujemy efekty zrealizowanych szkoleń. Oferujemy wsparcie i Follow-up. Setki informacji zwrotnych otrzymanych ze strony naszych Klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że nasze szkolenia przynoszą długotrwałe efekty.

NOWATORSKIE SZKOLENIA

EMOCJE W NEGOCJACJACH

Opis szkolenia

Zazwyczaj w negocjacjach stosowane są techniki, taktyki i strategie znane pod konkretnymi nazwami i oparte przede wszystkim o techniki perswazyjne, techniki wywierania wpływu.

Wszystko to, oczywiście, powiązane jest z emocjami. My proponujemy zupełnie inne podejście: Zaczynamy od emocji, bo to one stanowią wrota do sukcesu.
Stawiamy je na początku, a nie w tle.

Optymalna wielkość grupy dla tego programu to 12-15 osób.

KREATYWNOŚĆ INACZEJ

Opis szkolenia

Samo pojęcie kreatywność zawiera w sobie wychodzenie poza schemat. Jak rozumieć kreatywność inaczej? Jak aktywować drzemiący w Tobie potencjał?

W naszym szkoleniu, z wykorzystaniem technik poznawczo-behawioralnych oraz mentalnych „kotwic” nauczymy naszych uczestników,, jak być kreatywnym i w pełni zarówno wykorzystywać, jak i odkrywać swoje możliwości.

Optymalna wielkość grupy dla tego programu to 10-15 osób.

PONAD 60 KLIENTÓW BIZNESOWYCH

MOJE EBOOKI

Trening Antystresowy

CZYTAJ OPIS

Dzięki tej książce poznasz proste, bo łatwe w użyciu i nie wymagające specjalistycznej wiedzy ani skomplikowanego sprzętu sposoby przeciwdziałania stresowi zawodowemu i osobistemu.
Nauczysz się jak szybko likwidować napięcie i tremę przed ważnym spotkaniem, wystąpieniem publicznym czy rozmową. E-book podpowie Ci jak „zaklinać” własny umysł w trudnych sytuacjach. Nie ma tu magii, sięgać będziemy natomiast do wiedzy psychologicznej.

POBIERZ

Moc Pewności Siebie

CZYTAJ OPIS

Jak rozumiesz „pewność siebie”? Jak to jest być „pewnym siebie”? Co dla Ciebie oznacza ”niskie”, a co „wysokie” poczucie własnej wartości?
Zadaję Ci te wszystkie pytania, abyś już na wstępie mogła/mógł określić Co chcesz zmienić lub osiągnąć, a ja Ci powiem w jaki sposób to zrobić. Kierując się wskazówkami zawartymi w tej książce nauczysz się jak szybko i skutecznie zbudować lub umocnić poczucie własnej wartości i pewność siebie.

POBIERZ

Zarządzanie Sobą w Czasie

CZYTAJ OPIS

Jeśli cierpisz na brak czasu lub uważasz, że nie masz go wcale, sięgnij po tego e-booka! Czas zainwestowany w jego przeczytanie i zastosowanie metod w nim podanych – opłaci się wielokrotnie!
Dzięki tej publikacji posiądziesz umiejętności i poznasz metody które pozwolą sprawnie i coraz sprawniej zarządzać swoim czasem - jeśli tylko zaczniesz stosować je konsekwentnie. Według Roberta Kiyosakiego czas to Twoje Najważniejsze aktywa.

POBIERZ

MASZ PYTANIA?