PAKIET KOMFORT

Co znajdziesz w Pakiecie Komfort?

W trakcie sześciu sesji coachingowych będziemy pracować nad zagadnieniami, które zostały objęte Pakietem Standard. Ten cykl spotkań został ponadto wzbogacony o takie elementy, jak Coaching Kariery, w ramach którego podejmiemy intensywną pracę nad możliwościami Twojego rozwoju w przestrzeni zawodowej.

Coaching Kariery pozwoli nadać rozmach Twojej karierze, podniesie Twoją motywację do pracy, a także umożliwi Ci rozwnięcie nieujawnionych i niewykorzystywanych dotąd kompetencji. W trakcie naszych sesji znajdziemy też optymalne dla Ciebie obszary zawodowe i formy zatrudnienia.

W ramach naszych spotkań pomogę Ci przygotować wysokiej jakości dokumenty aplikacyjne, ponadto przygotuję Cię do rozmowy kwalifikacynej, wykorzystując moje autorskie metody i bogate doświadczenie w procesach rekrutacyjnych. Otrzymasz też 10% zniżki na wszelkie oferowane przeze mnie usługi oraz komplet Ebooków z zakresu zarządzania czasem i celami.

Efekty coachingu

Po zakończeniu cyklu naszych spotkań posiądziesz dużą wiedzę na temat własnych możliwości oraz drzemiącego w Tobie potencjału. Dzięki rozpoznaniu swoich mocnych stron, nauczysz się wykorzystywać te nowo odkryte kompetencje w codziennej pracy, co umożliwi Ci szybki i dynamiczny rozwój na polu kariery zawodowej.

Poprzez uświadomienie sobie swoich mocnych stron, wzrośnie nie tylko Twoja motywacja do pracy, lecz także zwiększysz swoją zdolność do podejmowania odważnych, trudnych i stanowiących wyznanie decyzji zawodowych. Będziesz także wiedział, w jaki sposób wyeksponować swoje kompetencje i atuty w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub planujesz założyć własną działalność - przygotujemy także plan działania i rozwoju dla Twojej firmy, z naciskiem na właściwe formułowanie celów biznesowych i dążenie do ich skutecznej realizacji. Wiedza zgromadzona w komplecie Ebooków pozwoli Ci także znacznie efektywnej zarządzać własnym czasem pracy i odpoczynku.

MASZ PYTANIA?