PAKIET PREMIUM

Co znajdziesz w Pakiecie Premium?

Na przestrzeni siedmiu sesji coachingowych podejmiemy pracę nad obszaramy objętymi Pakietem Komfort. Współpraca w ramach Pakietu Premium zawiera ponadto jedną sesję terapeutyczną - partnerską lub rodzinną, dodatkowo otrzymasz także możliwość bezpłatnego uczestnictwa w jednym z moich warsztatów.

W Pakiecie Premium wykonamy również pracę z Coachingu Strumieni Życia, którego zadaniem jest stworzenie w Twoim życiu odpowiednej równowagi i harmonii. Ten rodzaj coachingu obejmuje pracę nad takimi obszarami jak: rodzina, związki, przyjaźnie, kariera i praca zawodowa, zdrowie, samorealizacja i rozwój osobisty.

Co więcej, przez 2 miesiące od zakończenia naszych sesji, będziesz otrzymywać ode mnie stałe wsparcie trenerskie i psychoterapetyczne oraz możliwość dowolnej liczby konsultacji telefonicznych lub drogą mailową. Jeżeli uznasz, że któreś z przerabianych przez nas tematów nie zostały w wyczerpujący sposób omówione i będziesz czuł potrzebę usystematyzowania lub utrwalenia nabytej wiedzy, będziemy mogli do tego wrócić podczas konsultacji zdalnych.

Efekty coachingu

Po zakończeniu spotkań objętych Pakietem Premium osiągniesz równowagę pomiędzy kluczowymi dla Ciebie obszarami życia prywatnego i zawodowego. Dzięki odbyciu sesji terapeutycznej rozpoznasz trawiące twoją relację problemy i otrzymasz odpowiednio dobrane narzędzia oraz techniki do ich trwałego rozwiązania.

Poprzez uczestnictwo w dowolnym warsztacie uzyskasz dodatkowo możliwość rozwnięcia interesujących Cię umiejętności i otrzymasz sposobność sprawdzenia ich w pracy zespołowej. Warsztaty grupowe stanowią także doskonałą okazję do zawarcia wartościowych znajomości wśród osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym.

Dodatkowe, dwumiesięczne konsultacje pozwolą Ci na powtórzenie i udoskonalenie wybranych przez Ciebie obszarów za zakresu Pakietu Premium, co da Ci poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy i czasu. Dzięki poznanym technikom oraz otrzymanym narzędziom uzyskasz znacznie większą kontrolę nad istotnymi dla Ciebie obszarami życia, wraz z umiejętnością zarządzania własnym czasem oraz zdolnością do formułowania i nazywania stawianych sobie celów.

MASZ PYTANIA?