PAKIET STANDARD

Co znajdziesz w Pakiecie Standard?

Na przestrzeni pięciu sesji coachingowych stworzymy dla Ciebie Indywidualny Plan Działania, dopasowany dokładnie do Twoich potrzeb i odpowiadający Twoim oczekiwaniom i wymaganiom. Może on dotyczyć zarówno prywatnych celów i zadań, jak również moze odnosić się do przedsięwzięć zawodowych.

W trakcie spotkań zapewnię Ci ponadto stałe wsparcie terapeutyczne w każdej, wskazanej przez Ciebie sferze życia. Podczas naszych spotkań przeprowadzimy też gruntowną i precyzyjną diagnozę Twoich problemów, a następnie, w oparciu o moją wiedzę i Twoje przemyślenia oraz sugestie, znajdziemy dla nich rozwiązanie.

Zajmiemy się także pracą nad Twoimi przekonaniami, dzięki czemu wprowadzimy trwałe i korzystne zmiany w Twojej ocenie własnych możliwości, co pozwoli Ci w pełni realizować posiadany przez Ciebie potencjał.

Efekty coachingu

Po zakończeniu cyklu naszych spotkań będziesz potrafił zdecydowanie lepiej planować swoje działania, a także nauczysz się, w jaki sposób ustalać priorytety dla Twoich zadań. Dzięki przeprowadzonej diagnozie zidentyfikujemy Twoje problemy oraz dobierzemy właściwe metody dla ich rozwiązania.

Dodatkowo, wyrobisz w sobie dobry i niezwykle użyteczny zwyczaj trzymania się przyjętych wcześniej założeń i postępowania zgodnie z przygotowanym wcześniej planem postępowania. Dzięki stosowaniu poznanych technik planowania krok po kroku, zaczniesz odczuwać wielką satysfakcję z powodu każdej zaoszczędzonej godziny.

Gwarantuję, że w oparciu o zaproponowane przeze mnie techniki i narzędzia znacząco zwiększysz efektywność oraz jakość działań podejmowanych przez Ciebie do tej pory.

MASZ PYTANIA?